Підготовка та комплексна організація будівництва, реалізація проектів будь-якої складності у всіх індустріальних секторах України: агропромисловість, нафтогазова галузь, олієпереробки - екстракційний і ректифікаційні заводи, котельні, і біогазові станції високої потужності, будь-які інженерні мережі, металлоконструкций.

Газінтех Генпідряд - це комплексне управління будівельним проектом

Основною відмінністю Газінтех від генпідрядних і субпідрядних організацій України, є саме сучасний підхід до управління будівельними Проектами. Більшість будівельних компаній працюють за застарілими принципами, і коли замовник передає обов'язки на обраного генпідрядника для початку робіт, значна частка бюджету йде на непрямі витрати, планування, фінансування і навіть розуміння черговості будівництва, просто випаровуючі, навіть ненавмисно, інвестовані ресурси.

Наш підхід:

 1. Бережливе виробництво - метою є прагнення до досягнення ідеального результату - повної відсутності перешкод при реалізації будівельного Проекту.
  Адже ідеальний результат - це наш вищий орієнтир, і ми прагнемо до нього за допомогою різних інструментів управління будівельними проектами. Завжди ділимося нашими розрахунками ефективності з нашими замовниками, копіюючи і покращуючи під власні потреби кращі світові практики в ощадливому виробництві (Lean Management), організації виробництва і постачання (Kanban), в інструментах управління проектами (Project Management Tools).
 2. Власні відділи планування, кошторису, бухгалтерія: ми не витрачаємо час і гроші інвестора на пошуки кадрів і організацію робіт, необхідних для швидкого і плавного старту будівельного проекту.
 3. Ми не витрачаємо значні кошти на пошуки кваліфікованих фахівців і компаній, ми вже ефективно і надійно працюємо з партнерами, завдяки чому у нас є економічні гарантії виконання всіх типів робіт. Сам пошук і залучення нових партнерів не зупиняється, щоб конкурувати на індустріальному сучасному будівельному ринку.
 4. Власний керуючий персонал має досвід роботи, як в найбільших холдингах України, так і за кордоном, ми готові самостійно працювати з іноземними замовниками, інвесторами, постачальниками.
 5. Ми здатні самостійно виконувати складні будівельні проекти, ми готові і кадрово, і фінансово, і технічно.
 6. Аналізуємо ризики, як невід'ємна частина Бережного Виробництва. Консультуємо замовника або потенційного інвестора навіть на переддоговірної стадії.
 7. Виконання основних завдань, як генеральною підрядною компанії:
 • всі види будівельно-монтажних робіт;
 • взаємодія з підрядними організаціями;
 • забезпечення безпеки проведення будівельних робіт;
 • охорона праці;
 • охорона навколишнього середовища;
 • технічний нагляд;
 • технічний супровід стадії проектування;
 • підготовка будівельного майданчика;
 • організація управління процесом будівництва;
 • передача об'єкта Замовнику.

© 2023 ПП Газінтех
call email facebook