Історично склалося що Газінтех нечасто на комерційній основі надає різні інженерно-консультаційні послуги, коли мова йде про опрацювання питань створення об'єктів промисловості, інфраструктури, нинішні реалії такі, що в основному цим займається сам замовник або кінцевий бенефіціар спільно з проектним бюро.

 А ось, що стосується виправлення або модернізації проблемних ділянок на виробництві, внаслідок помилок в Проекті, або діяльності попереднього виконавця будівельно-монтажних робіт, завдяки багаторічному досвіду Газінтех та різноплановості виконаних проектів, ми завжди знаходимо рішення, щоб максимально раціонально використовувати вже вкладені кошти і повністю задовольнити вимоги замовника.

Troubleshooting engineering є найскладнішим аспектом в будівельній галузі, якщо у Вас є питання або побажання, Ви можете зв'язатися з нами через КОНТАКТИ

 Ми виступаємо за прозорі, плідні і взаємовигідні відносини. Ми досягли певних успіхів в цій галузі, адже тут ми працюємо за репутацію і кредит довіри, тому що це вигідніше для Газінтех.


© 2023 ПП Газінтех
call email facebook